Untitled Document
   
 

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSLERİ  

 *** Ev ve İşyerlerine Servis Yapılır...
     

 

MİSAFİRHANE

     Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı MKÜ Misafirhane, eski Rektörlük Binası’nda yer almaktadır. İşletmemiz; Çarşı Merkezi, Bankalar ve ulaşım noktalarına yakın olmakla beraber Üniversitemize gelen konuklara yirmi dört saat hizmet vermektedir.

     Misafirhanemizin öncelikli amacı, üniversitemize kongre, seminer gibi çalışmalar yapma amacı ile ziyaret eden konukların konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bunun yanı sıra üniversitemiz içerisindeki birimlerden gelecek olan  konuklar da burada ağırlanmaktadır.

     Misafirhane bölümümüz; Odalar,  son derece özenle hazırlanmış olup 19 tek kişilik, 7 çift kişilik, 1 üç kişilik  ve 3 süit oda  olmak üzere toplam 30 oda ve 65 yatak kapasitelidir. Odaların tamamında sürekli olarak sıcak su, minibar, tv, dahili telefon, klima  ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

(Sayfa Başına Git)

 

LOKAL İŞLETMELER

     Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na bağlı MKÜ Lokal İşletmesi, eski Rektörlük Binası’nda yer almaktadır. İşletmemiz; Çarşı Merkezi, Bankalar ve ulaşım noktalarına yakın olmakla beraber Üniversitemize gelen konuklara yirmi dört saat hizmet vermektedir.

     Lokal bölümümüz de; misafirhane ile yan yana, 150 kişilik yazlık bahçesi ve 65 kişilik kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Kapalı alanda, televizyonlu dinlenme bölümü bulunmakta ve her iki alanda sabah kahvaltı servisi verilmektedir. Lokalde işletme sorumlusu ve ona bağlı 4 servis elemanı, 4 aşçı, 2 resepsiyonist ve misafirhane ile birlikte 3 genel temizlik elemanından oluşan görevliler, konuklara en iyi hizmeti sunmaktadır.

     Ayrıca burada doğum günü, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerin organizasyonları yapılabilmektedir. Mutfağımızda ise, hem yöresel hem de diğer yemeklerimiz günlük menülerde servise hazırlanmaktadır. 

(Sayfa Başına Git)

  

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Tel : ( 0 326 ) 221 85 39


Adres : Ürgen Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No : 95 Antakya/HATAY
 

 

(Sayfa Başına Git)

 


                                  HAVUZBAŞI RESTAURANT

 
Üniversitemiz Tayfur Sökmen Yerleşkesi’nde yer alan Havuzbaşı Restaurant, kış sezonunda sıcak atmosferi ve 100 kişi kapasiteli salonuyla sizleri davet ediyor. 
Şirket, sınıf ve dost yemekleri için ideal bir mekân olan Havuzbaşı’nda doğum günü, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerin organizasyonları yapılabilmektedir. Mutfağımızda ise, hem yöresel hem de diğer yemeklerimiz günlük menülerde servise hazırlanmaktadır.

 
Havuzbaşı Restaurant’ın bulunduğu yerde 25 metre genişlik, 50 metre uzunluk ve 2,20’lik derinliğiyle tam olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, sauna, halı saha, 3 adet tenis kortu, 1 adet plaj voleybolu ve 2 adet basketbol sahası mevcut olup tam teşekküllü olan bu tesis, okulumuz öğrencilerine ve tüm Hatay halkına hizmet vermektedir.Tayfur Sökmen Kampüsü Serinyol / Antakya Tlf:0326 221 33 17
© 2008 Mustafa Kemal Üniversitesi